Cariere

Manipulant mărfuri

Home » Cariere » Manipulant mărfuri

Descriere post:
Ocupantul postului are rolul de a pregăti marfa pentru livrarea din depozit. El efectuează următoarele operații:

  • pregătește marfa pe palet conform comenzii primite
  • verifică eticheta produsului ca aceasta să corespundă cu sortimentul, culoarea și forma de ambalare comandată
  • înfoliază și etichetează paletul
  • ajută la încărcarea în mașină prin manipularea mărfii cu transpaletul

Cerințe:

  • studii medii finalizate
  • vedere bună pentru a citi etichetele de pe produs
  • atenție sporită și responsabilitate
  • disponibilitate la ridicarea și mutarea de pe un palet pe altul a găleților de vopsea

Condiții:

  • se lucrează într-un singur schimb

Se oferă:

  • Pachet salarial lunar peste media pieței care include:

         -  salariu de bază
         -  primă lunară pentru prezență și manipulare de 400 lei net
         -  ore suplimentare plătite 175 %
         -  bonuri de masă

  • Alte beneficii oferite:

         - primă de vacanță
         - prime de sărbători
         - prime de excelență
         - prime de recomandare
         - asigurare sănătate / decont transport / abonament sport / pensie facultativă (la alegere)
         - alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă
        - șansa de a lucra alături de o echipă dinamică și profesionistă

Hai în echipa Azur! Vă așteptăm CV-urile la adresa de mail
recrutare@azur.ro

ABONARE