Formular de contact
Nume
 
Nume firma
 
Email
 
Telefon
 
Mesaj
 
* Toate campurile sunt obligatorii
 
 
* Verificare anti-spam
Va rugam introduceti codul din imaginea de mai jos
 
Localizare pe harta
Date de contact

Adresa Azur


Bulevardul Constructorilor Nr. 1-3 , Timișoara 300571, România 
tel: 0040-256-222139;   fax: 0040-256-222179   
 

 

Departamente Azur

 
Departament Cercetare-Dezvoltare
Director Cercetare Dezvoltare
Alina Perdivara
alina.perdivara@azur.ro
Departament Marketing
Șef Departament Marketing
Alina Boștioca
alina.bostioca@azur.ro
Serviciu Service Clienți
Șef Service Clienți
Lavinia Fekete
lavinia.fekete@azur.ro
Serviciu Desfacere
Șef Serviciu Desfacere
Ioana Călugăru
ioana.calugaru@azur.ro
Departament Vânzări
Team Support
Dana Burnei
dana.burnei@azur.ro
Departament Logistică
Director Logistică
Stelica Luchian
stelica.luchian@azur.ro
Departament Resurse Umane
Director Resurse Umane
Adriana Mureșan
diana.muresan@azur.ro
Departament MQ-PM-SM
Director MQ-PM-SM
Anișoara Bejinaru
a.bejinaru@azur.ro
Serviciu Financiar
Șef Serviciu Financiar
Mariana Miloș
mariana.milos@azur.ro
Serviciu Administrativ
Șef Serviciu Administrativ
Miorița Balog
miorita.balog@azur.ro
Departament Achiziții
Director Achiziții
Rodica Gherdan
rodica.gherdan@azur.ro

Departament Producție
Director BU Lacuri
Mihaela Kornis
mihaela.kornis@azur.ro

Departament Producție
Director BU Rășini
Cati Botaș
cati.botas@azur.ro

 

ABONARE
NEWSLETTER
Date de contact
Bulevardul Constructorilor Nr. 1-3
Timișoara 300571
tel: 0040-256-222139
fax: 0040-256-222179