Kapcsolatfelvételi űrlap
Név
 
Cégnév
 
E-mail
 
Telephone
 
Üzenet
 
* Minden mezőre szükség van
 
 
* Anti-spam-ellenőrzés
Kérjük, adja meg a kódot az alábbi képen
 
Hely a térképen
Kapcsolatfelvételi adatok

Azur cím
 

Constructorilor körút 1-3 szám, Temesvár 300571, Románia
tel: 0040-256-222139;   fax: 0040-256-222179   

 

Azur osztályok

 
Kutatási Fejlesztési Igazgató
Alina Perdivara
alina.perdivara@azur.ro
Marketing Osztályvezetõ
Alina Bostioca
alina.bostioca@azur.ro
 
Ügyfélszolgálat Vezetõ
Lavinia Fekete
lavinia.fekete@azur.ro
Értékesítési Szolgáltatásvezetõ
Dana Burnei
dana.burnei@azur.ro
 
Beszerzési Igazgató
Rodica Gherdan
rodica.gherdan@azur.ro
Logisztikai Igazgató
Stelica Luchian
stelica.luchian@azur.ro
 
Export Igazgató
Ion Goanta
ion.goanta@azur.ro
MQ-PM-SM Igazgató
Anisoara Bejinaru
a.bejinaru@azur.ro
 
Pénzügyi Szolgáltatásvezetõ
Mariana Milos
mariana.milos@azur.ro
Adminisztratív Szolgáltatásvezetõ
Miorita Balog
miorita.balog@azur.ro
 
BU Gyanta Igazgató
Cati Botas
cati.botas@azur.ro

BU Lakk Igazgató
Mihaela Kornis
mihaela.kornis@azur.ro

 


 

Somerset Hírlevél
feliratkozás
* A GDPR előirása szerint, mely hivatalba lépett 2018.05.25-én, a feliratkozása magába
foglalja beleeggyezéssét az ön adatai tárolássára magánjelegű newsletter küldés érdekében.
Kapcsolatfelvételi adatok
tel: 0040-256-222139
fax: 0040-256-222179