Partnerek

 

Területi Értékesítési Menedzser
Megye: Baca
u, Neamt, Suceava, Vrancea
Ionut Meraru 
Tel: 0722 460 394
E-mail: ionut.meraru@azur.ro 
Területi Értékesítési Menedzser
Megye: Constanta, Ialomita, Calarasi
Adrian Bolohan
Tel: 0749 095 031 

E-mail: adrian.bolohan@azur.ro
 
Területi Értékesítési Menedzser
Megye:
Dolj, Olt, Mehedinti, Valcea, Gorj, Arges, Teleorman
Stefan Vladu
Tel: 0726 397 419
E-mail: stefan.vladu@azur.ro  
Területi Értékesítési Menedzser
Megye Satu-Mare, Maramures, Salaj 
Zoltan Gönczi
Tel: 0723 299 941 
E-mail: zoltan.gonczi@azur.ro 
 
Területi Értékesítési Menedzser
Megye: 
Cluj, Bistrita Nasaud, Bihor, Alba, Hunedoara
Iosif Vida
Tel: 0723 360 219
E-mail: iosif.vida@azur.ro
 
Területi Értékesítési Menedzser
Megye: Buzau, Bucuresti, Ilfov, Prahova, Dambovita
Sorin Botosanu 
Tel: 0731 660 864
E-mail: sorin.botosanu@azur.ro
 
Területi Értékesítési Menedzser
Megye: Mures, Alba, Harghita, Covasna, Brasov, Sibiu, Bistrita, Iasi, Suceava, Botosani
Silviu Sentanai  
Tel: 0720 222 880 
E-mail: silviu.sentanai@azur.ro 
 
Értékesítési képviselö
Alin Stan   
Tel: 0758 111 157
E-mail: alin.stan@azur.ro   
 
Közvetlen disztribúció
Megye: Timis, Caras
Darius Cordos
Tel: 0724 572 364
E-mail: darius.cordos@azur.ro 
Közvetlen disztribúció
Megye: Arad
Petrisor Dorel

Tel: 0726 397 420
E-mail: doru.petrisor@azur.ro
Közvetlen disztribúció
Megye: Dolj, Olt, Mehedinti
Cosmin Terpu
Tel: 0726 112 956
E-mail: cosmin.terpu@azur.ro
Közvetlen disztribúció
Megye: Valcea, Gorj, Arges
Radu Sirbu

Tel: 0729 887 349
E-mail: radu.sirbu@azur.ro

          

 



       

 

Somerset Hírlevél
feliratkozás
* A GDPR előirása szerint, mely hivatalba lépett 2018.05.25-én, a feliratkozása magába
foglalja beleeggyezéssét az ön adatai tárolássára magánjelegű newsletter küldés érdekében.
Kapcsolatfelvételi adatok
tel: 0040-256-222139
fax: 0040-256-222179