Cariere

Manipulant mărfuri

Home » Compania » Cariere » Manipulant mărfuri

Descriere post:

Ocupantul postului are rolul de a pregăti marfa pentru livrarea din depozit.

Efectuează următoarele operații:

  •   pregătirea pe  palet a mărfii conform comenzii primite

  •   verificarea etichetei de pe produs ca aceasta să corespundă cu sortimentul, forma de ambalaj și culoarea comandată, să se afle în termenul de valabilitate;

  •   înfolierea și etichetarea paletului;

  •   ajutor la încărcarea în mașină prin manipularea cu transpalet.

Cerințe:

  •   studii medii finalizate

  •   vedere bună pentru a citi etichetele de pe produs

  •   atenție sporită și responsabilitate

  •   disponibilitate la ridicarea și mutarea de pe un palet pe altul a găleților de vopsea.

Condiții:  se lucrează într-un singur schimb

Se oferă:

  •   Pachet salarial  lunar peste media pieței care include

       -  salariu de bază

       -  prima lunară pentru prezență și manipulare de 400 lei net

       -  plată ore suplimentare plătite 175 %,

       -  bonuri de masă

  •    Alte beneficii oferite:

       - prima de vacanță

       - prime de sărbători

       - prime de excelență

       - prime de recomandare

       - asigurare sănătate / decont transport / abonament la sport (la alegere)

       - alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă

Hai în echipa Azur! Vă așteptăm CV-urile la adresa de mail recrutare@azur.ro

ABONARE