Cariere

Operator sinteză chimică

Home » Compania » Cariere » Operator sinteză chimică

Descriere post:
Ocupantul postului are rolul de a gestiona procesul de fabricație prin:

  • respectarea rețetei
  • respectarea fazelor procesului tehnologic
  • înregistrarea parametrilor specifici
  • luarea măsurilor specifice pentru a aduce produsul la normele de calitate cerute

Cerințe:

  • studii medii în domeniul chimic/alte studii tehnice
  • cunoștințe minime de chimie (titrare, măsurarea acidității, vâscozității, etc)
  • se oferă instruire tehnică la locul de muncă
  • responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigență
  • cunoștințe operare PC, capacitate de urmărire /monitorizare procese automatizate
  • experiența într-o poziție asemănătoare constituie avantaj

Condiții:

  • disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi
  • disponibilitate pentru ore suplimentare

Se oferă:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Pachet salarial lunar peste media pieței care include:
    -  salariu de bază care crește după 3 luni de probă
    -  spor de noapte 25 %
    -  ore suplimentare plătite 175 %
    -  bonus lunar de producție
    -  bonuri de masă
  • Alte beneficii oferite:
    - primă de vacanță
    - prime de sărbători
    - prime de excelență
    - prime de recomandare
    - asigurare sănătate / decont transport / abonament sport (la alegere)
    - alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă
    - șansa de a lucra alături de o echipă dinamică și profesionistă

    Hai în echipa Azur! Vă așteptăm CV-urile la adresa de mail recrutare@azur.ro

ABONARE