Cariere

Presator mase plastice

Home » Compania » Cariere » Presator mase plastice

Descriere post:

Ocupantul postului are rolul de a realiza normă de producție prin presarea la cald a unui material compozit, proces care presupune:

  • decuparea și cantarirea materialului  conform modelului de reper
  • introducerea în presă
  •  debavurarea surplusului de material și conformarea reperului
  •  verificarea calității reperului (dacă nu are pete, zgârieturi sau alte defecte)

Cerințe:

  • studii medii – minim 8 clase finalizate
  •  dexteritate manual
  •  atenție sporită

Condiții:

  • disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi
  • disponibilitate pentru ore suplimentare

 Se oferă:

  • Salariul brut 2868   (1700 net)
  • Prima de învățare 500 lei net/luna în primele 3 luni

SALARIU NET GARANTAT minim 2200 lei lunar

  • După  3 luni se intră pe prima de realizare normă 25 lei net/zi  + prima depășire normă cu 10% de 25 lei/zi = 50 lei net/zi
  • Prima de prezența – 100 lei net/luna
  • Alte beneficii oferite:

 - Cazare pentru cei care se reloca în Timișoara

        -  Plata ore suplimentare cu 75%

        -  Spor de noapte  25%

        -  Tichete de masă

        - Prima de Paște, Crăciun, 8 Martie

        -  Prima de vacanță 600 Ron net

        - Prima de recomandare de până la 500 Ron net

        -  Alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă

Hai în echipa Azur! Vă așteptăm CV-urile la adresa de mail recrutare@azur.ro

ABONARE