Date de contact

Adresa Azur


Bulevardul Constructorilor Nr. 1-3 , Timișoara 300571, România 
Tel: 0040-256-222139;   Fax: 0040-256-222179   

Magazin Azur

Program Luni-Vineri: 08:00 - 16:00

Tel: 0040-256-217222

 

Splaiul Peneș Curcanul Nr. 1-3 , Timișoara

Magazin Azur

Program Luni-Vineri: 08:00 - 16:00; Sâmbătă: 09:00 - 13:00

Tel: 0040-256-205006

 

Departamente Azur

 

Cercetare Dezvoltare
Alina Perdivară
alina.perdivara@azur.ro

Marketing
Alina Boștioca
alina.bostioca@azur.ro
Serviciu Clienti
Ioan Vlasin
ioan.vlasin@azur.ro
Desfacere
Dana Burnei
dana.burnei@azur.ro
Achiziții
Rodica Gherdan
rodica.gherdan@azur.ro
Logistică
Radu Miron
radu.miron@azur.ro
 
Mediu, Sănătate&Siguranță
Anișoara Bejinaru
a.bejinaru@azur.ro
Producție Rășini
Cati Botaș
cati.botas@azur.ro
 

Producție Vopsele
Mihaela Kornis
mihaela.kornis@azur.ro

 
ABONARE
NEWSLETTER
* În conformitate cu prevederile GDPR , aplicabil din data de 25.05.2018, abonarea implică acordul dumneavoastră
explicit referitor la procesarea datelor dvs în scop propriu pentru trimitere de newslettere.
Date de contact
Bulevardul Constructorilor, Nr. 1-3, Timișoara 300571, România
tel: 0040-256-222139
fax: 0040-256-222179